Prosím, zadejte e-mail použitý dříve při registraci. Nebudeme jej zveřejňovat.
Napište, jak se vám hodiny líbí.
Vyberte, zda máme komentář a hodnocení zveřejnit.

Tomáš:
"Moderní technické řešení pro výuku jazyků, úspora času oproti klasickému docházení na výuku, rodilá mluvčí Shemie Breitenbach, Miami/Fort Lauderdale USA. Doporučuji."
Hodnocení:


Petr:
"Pro mě bylo nevýhodou, že jsem neznal žádné slovíčko v AJ, moc se neprobírali, dost jsem chyběl, kvůli své práci a s problémama jsem držel krok. Výhodou pro mě byla úžasná lektorka Alex, její ohromná trpělivost, vstřícnost, empatie a humor. Děkuji Ti Alex-:) Pan Zejda byl taky super, ochotně nám pomáhal s technikou, děkuji Vám -:) Ještě bych chtěl poděkovat za vše, své kamarádce Petrušce, bez ní bych na hodinách AJ nebyl, děkuji Ti Péťo, jsi skvělá -:) "
Hodnocení:


Petra:
"Jako začátečníkovi se mi podařilo s prakticky žádnou slovní zásobou, která se postupem času zvětšovala a hlavně díky velké trpělivosti, milým, empatickým i vtipným přístupem Alex, procházet hodinami s příjemným a přínosným pocitem. Děkuji Ti a samozřejmě i ostatním studujícím ve skupině , protože oni mají též nemalý podíl na bezvadné atmosféře při hodinách :) . "
Hodnocení:


Věra:
"Děkuji za tuto zkušenost. Alex byla velmi příjemná a přestože úroveň znalostí jejích žáků byla různá, což určitě na ni jako lektorku kladlo velké nároky, zvládala to velmi dobře. Trochu mi vadilo, že jsme měli hovořit o tématech a obrázcích, k nimž jsme měli málo znalostí, neměli slovní zásobu.Určitě tato forma více vyhovovala těm, kteří nejsou úplní začátečníci a něco již znají. V každém případě mě tato forma hodně namotivovala. Projekt je určitě prospěšný a má budoucnost, přeji, aby se podařilo vychytat všechny mouchy a aby se dál rozvíjel. "
Hodnocení:


Jana:
"Alex je výborná lektorka, přátelská, trpělivá, ochotná vždy poradit a zodpovědět všechny dotazy, empatická. Hodiny přispěly k mému jazykovému zlepšení, navíc jsem se naučila pracovat s moderní technologií výuky. Poděkování tedy zaslouží i technická podpora, konkrétně pan Zejda, který mi ochotně pomohl problémy vyřešit. Přeji celému realizačnímu týmu hodně úspěchů a děkuji za skvělý projekt."
Hodnocení:


Marie:
"V životě jsem nic takového nezažila, i když kurzuji a bojuji s angličtinou po celý svůj život. Bohužel, nedržím krok s technikou, ale vše mi bylo vysvětleno. Shemie, moc Ti děkuji za trpělivost se mnou a zdravím Tě. Marie."
Hodnocení:


Eva:
"Byla jsem začátečník nestačila jsem v komunikaci, dá se říci, že v některých konverzacích jsem doslova typovala :) Alex byla super, pokaždé mne podpořila a dost jsme se nasmáli. Prostě pohoda :)"
Hodnocení:


Anna:
"Hodiny se mně líbily moc. Alex byla skvělá. Jako začátečník jsem se občas ztrácela, ale ona mně vždy moc pomohla. Zajímavý projekt, dobrá zkušenost"
Hodnocení:


Iva:
"Alex je úžasná lektorka s obrovskou dávkou trpělivosti a laskavosti. Na její hodiny jsem se vždy těšila."
Hodnocení:


Andrea:
"Velmi ráda bych poděkovala učiteli Leonilovi. Díky jeho připravenosti, přátelskému a profesionálnímu přístupu jsem se na lekce vždy moc těšila. Přeji Vašemu projektu spoustu spokojených studentů. "
Hodnocení:


Alena:
"spokojena nebylo by na škodu připravit i něco pro úplné začátečníky , nestačili na rychlost v hodině a a odradilo je to ."
Hodnocení:


Jana:
"Hodiny s Alex se mi moc líbily,byly veselé a zajímavé.Nebyla jsem zas tak úplný začátečník,takže jsem se v látce orientovala dobře.Ale myslím si,že úplný začátečník by potřeboval trochu pomalejší tempo.Přeji Vám moc dobrých úspěchů s tímto projektem."
Hodnocení:


Věra:
"Byla jsem velmi spokojená, i když mi to pokaždé časově nevyšlo. Děkuji."
Hodnocení:


Jan:
"Hodiny jsem si moc užil! Lekce lektora Lionela byly zábavné, látka se mi dobře pamatovala a dle mého se jednalo o témata, která člověk často využije v běžném životě. Velmi mi pomohly při překonání ostychu konverzovat v cizím jazyku. Vše dle mých představ. Mnohokrát děkuji :) "
Hodnocení:


Pavla:
"Byla jsem velmi spokojená, hodiny byly zajímavé, jen si myslím že v poměrně rychlém tempu, pokud jde třeba o začátečníky.Já jelikož mám nějaký základ jsem to nepociťovala, ale úplný začátečník měl asi problémy...jinak lektorka Alex byla velmi milá a přátelská, její hodiny mě pokaždé velmi bavily."
Hodnocení:


Dagmar:
"Skvělý projekt, který mi umožnil vzdělávat se s malým miminkem, což bych jinak nemohla. Výborný lektor Leonil - profesionál, s výjimečným smyslem pro humor, nás provázel dobře připravenými hodinami a tématy s neškrobenou lehkostí a velkou trpělivostí. Pomohl mi zdokonalit se, ujasnit si spoustu věcí a oprášit jazyk, který jsem delší dobu nepoužívala. Spolužáci byli také přátelští, proto jsem se na naše společné lekce vždy těšila. Děkuji a přeji mnoho úspěchů a pokračování. Dáša"
Hodnocení:


Jana:
"Velice zajímavá zkušenost. Všichni - lektorka Lana i spolužáci byli velice přátelští. Za hlavní výhodu považuji možnost večerních hodin bez nutnosti kamkoli dojíždět. Za nevýhodu množství technických problémů. Pokud je na hodině jen jeden člověk, jsou 2 vyučovací hodiny maximum, ale při více lidech bych asi upřednostnila 3 h 1 x týdně."
Hodnocení:


Vlaďka:
"Virtuální angličtina byla pro mě zajímavá zkušenost, ale klasické vyučování nahradit nelze. Lektorky Lana a Shem byly vždy na vyučování připravené, přátelské a trpělivé. Nedostatek vidím v technice - často byl zvuk přerušovaný, tím bylo lektorce špatně rozumět. To se odstranilo použitím programu Skype. Pokud jsem na vyučování byla sama s lektorkou, byla pro mě dékla vyučování 1,5 h a více unavující, ke konci jsem ztrácela koncentraci. Ve virtuálnímu vyučování cizích jazyků vidím budoucnost jako doplněk k běžnému vyučování. Děkuji za tuto zkušenost."
Hodnocení:


Ivana:
"Iva: Alex je skvělá lektorka, hodiny byly příjemné, díky za vše"
Hodnocení:


Pavel:
"Lana byla skvělá. Super naplánované hodiny a vždy skvělá nálada i průběh."
Hodnocení:


Ivana:
"S výukou jsem byla velice spokojená. Lektorku Alex mohu jen pochválit a obdivovat za její trpělivost. Je výborná. Děkuji :-) "
Hodnocení:


Jiří:
"Jirka "Děkuji za tento vzdělávací projekt. Všechny lekce byly proloženy přátelským přístupem, ochotou, trpělivostí a lidskostí. Alex je pro mne velice přijatelná lektorka pro svou otevřenost, smysl pro humor a oceňuji její trpělivost a vytrvalost. Za vše upřímně děkuji.""
Hodnocení:


Vitaliy:
"Moc se mi líbily, komunikace s rodilým mluvčím je pro mě velice důležitá .Alex byla skvěla. Každá hodina byla pro mě úžasným zážitkem. Kromě toho jsem jí vděčný za emaily s materiálem hodin, kterých jsem ne mohl zúčastnit. Uvažují o pokračováni kurzu. "
Hodnocení:


Liběna:
"Hodiny jsou příjemné a pohodové,bez jakéhokoliv stresu.Oceňuji netradiční způsob výuky ve virtuálním prostředí, který velmi dobře doplňuje klasický způsob výuky jazyků. Alex je skvělá a velmi trpělivá učitelka. Jen tak dál."
Hodnocení:


Slavomíra:
"Děkuji za skvělou výuku angličtiny. Shem byla vždycky milá, přátelská, ochotná vše vysvětlit a trpělivá:-) Hodně jsme se nasmály. Bylo skvělé mluvit s rodilý mluvčím, v prostředí domova. Děkuji také za technickou podporu, kde na jakékoliv dotazy bylo reagováno velmi rychle. Je to netradiční způsob výuky a velmi se mi líbí."
Hodnocení:


Tomáš:
"Účast na hodinách pro mě byla zajímavým obohacením, přestože jsem tomu zpočátku vůbec nedůvěřoval. Je to zajímavá alternativa ke klasickému vyučování, i když skutečný kontakt se dle mého názoru nikdy plně nahradit nedá. Všichni lektoři, které jsem poznal byli fajn. Považuji to za zajímavý projekt, o kterém jsem se zmínil vícero přátelům."
Hodnocení:


Michaela:
"Hodiny byly pro mě opravdu výborným zážitkem, lektorka byla skvělá, moc milá, ochotná, úžasně trpělivá a sdílná. Bylo skvělé si pohovořit z někým přímo z USA a ona zase mohla poznat někoho z ČR a vzájemně jsme zjistili, jak některé věci fungují v každé zemi odlišně a mohli o tom debatovat. Prostřední domova bylo k výuce ideální."
Hodnocení:


Eleonora:
"Jsem ráda, že i navzdory svým nízkým PC znalostem, podařilo se mi zůčastnit tohoto projektu. Bez Vaší technické podpory rozhodně bych to nezvládla. Zvlášť děkují bezvadné lektorce Alex za jeji obrovskou trpělivost, přátelskost a osobní přístup ke každému studujícímu. Přeji i nadále celému kolektivu EnglishLife hodně úspěchů a mám zájem pokračovat ve vyuce s Alex dál. "
Hodnocení:


Irena:
"Přes počáteční nedůvěru jsem se po čase začala na kurzy těšit a vždy jsem našla něco, co mě zaujalo. Oceňuji především možnost konverzace s rodilým mluvčím v kombinaci s výukou. Jako zkušenost každému doporučuji, ovšem výuku s českým lektorem " tváří v tvář" tento kurz zcela nenahradí. Ráda jsem poznala trpělivou a přátelskou Lanu, která neváhala a i po výuce doplnila a zodpověděla moje otázky."
Hodnocení:


Radka:
"Hodiny se mi líbily, byly nápadité a při probírání gramatiky jsem vzhledem k svému pokročilému věku vždy objevila něco zajímavého. Děkuji za možnost účastnit se vašeho projektu. Radka"
Hodnocení:


Lucie:
"Výuka se mi líbila. Lektorka byla vstřícná a dokázala nám látku vysvětlit. Zdálo se mi, že obtížnost jednotlivých hodin nebyla vyvážená. Uvítala bych, kdybych měla na začátku kurzu přehled o tom, co budeme během kurzu probírat. Tato možnost vzdělávání mě velice oslovila a myslím si, že má budoucnost."
Hodnocení:


Antonín:
"Velmi dobrý nápad. A Alex děkuji za trpělivost a příjemné vedení lekcí."
Hodnocení:


Michaela:
"moc děkuji za možnost účastnit se kursu s velmi trpělivou a příjemnou lektorkou Alex"
Hodnocení:


Magdalena:
"Jsem ráda, že jsem mohla zkusit studium ve vaší virtuální škole. Je to pro mě nová a velice příjemná zkušenost. Velice dobře se mi spolupracovalo s přátelskou a trpělivou Alex. Děkuji za pomoc s technikou a přeji vašemu projektu hodně úspěchů. Madeleine "
Hodnocení:


Denisa:
"Vaše metoda mě velice zaujala a myslím si, že je to perfektní způsob výuky jazyka. Ještě jednou bych Vám chtěla tento projekt pochválit a děkuji za možnost se zúčastnit."
Hodnocení:


Josef:
"Moc děkuji za Váš čas a ochotu a přeji moc štěstí ve vaší práci."


Lenka:
"Chtěla bych velmi pozitivně ohodnotit Váš nápad netradiční výuky ANJ. Jsou to úplně jiné možnosti! Moje děti si tedy nejdříve myslely, že hraji nějakou počítačovou hru, ale když viděly, jak se nemohu trefit do dveří, tak mi lehce uvěřily, že jsem na kurzu ANJ."
Hodnocení:


Věra:
"Děkuji Vám za trpělivost. Absolvovala jsem první hodinu a bylo to velmi příjemné. Těším se na další."


Petr:
"Přeji ať se projekt vydaří a Vy se tak mohli úspěšně podílet na odstranění jazykové negramotnosti našeho národa. "


Hanka:
"Alex je bajecna, yskvela, mila, prijemna, proste super lektorka, ktera nam i cesky pomuze:-) "
Hodnocení:


Emilie:
"Moc děkuju, jste úplně bezvadní!"
Hodnocení: