Dvůr Králové nad Labem

Město Dvůr Králové nad Labem

Město Dvůr Králové nad Labem je položené na horním toku řeky Labe se nachází v okrese Trutnov, v Královehradeckém kraji. Žije zde asi 16 tisíc obyvatel. Nadmořská výška se od hladiny Labe(270m.n.m) zvedá až do výšky 485 metrů k severním okraji katastru, který sousedí z obcí Vítězná. (wikipedia)

Jazyková škola - Dvůr Králové nad Labem

Kurzy anglického jazyka ve VR

Ve městě Dvůr Králové nad Labem a v okolí jazyková škola Open-IT poskytuje kurzy aktivní angličtiny:

  • AVR1 Aktivní angličtina ve virtuálním světě - začátečníci (A1/A2) 75 h
  • AVR2 Aktivní angličtina ve virtuální realitě - mírně pokročilí (B1) 75 h
  • AVR3 Aktivní angličtina ve virtuálním světě - pokročilí (B1/B2) 75 h

Na hlavu nasadíte sluchátka s mikrofonem, ponoříte se prostřednictvím svého avatara do 3D virtuálního světa, kde budete pod vedením zahraničního lektora, rovněž připojeného na dálku třeba přímo z USA, postupně procházet jednotlivými připravenými lekcemi. Rozšíříte svoji slovní zásobu, vyzkoušíte různé reálné situace a především se zbavíte své obavy komunikovat.

Metoda výuky

V kurzech především mluvíme, pouze nezbytné minimum času je věnováno výkladu. Čeština se používá jen výjimečně, od počátku komunikujete anglicky. Nebudete používat žádné učebnice. Lektoři postupují podle materiálů speciálně vytvořených pro naše kurzy a doplňují je souvisejícími textovými a multimediální externími materiály. Výuka probíhá v malých skupinkách nejčastěji o 4-5 účastnících.

Naši lektoři

V našich kurzech angličtiny ve virtuálním světě učí výhradně rodilí mluvčí, a to i v kurzu pro začátečníky.